Strona 12 Drużyny Harcerskiej "Pioruny"
        Najlepsze miejsce i czas, aby rozpocząć przygodę... 
OGŁOSZENIA I DOKUMENTY

PONIŻEJ ZGODA NA UDZIAŁ W 6. DOLNOŚLĄSKIM FESTIWALU PIOSENKI HARCERSKIEJ I ŻEGLARSKIEJ - PARASOL 2014 ORAZ ZGODA NA SAMODZIELNY POWRÓT DO DOMU (jeżeli Państwa dziecko po festiwalu będzie wracało do domu samodzielnie):

Pobierz pliki

15.12.13

Czuwaj! Nocka wigilina  (20-21.12.13) została odwołana z powodu remontu hufca i przełożona, ale już o innej tematyce na bliżej nieznaną przyszłość. 

06.12.13

Czuwaj!
Spotkanie z rodzicami odbędzie się we wtorek 10 grudnia,      (a nie 9.12) o 18:05-18:10 czyli zaraz po skończeniu zbiórki. Na informacjach, które przekazałem harcerkom/harcerzom wkradł mi się mały błąd z datami i za to bardzo przepraszam. Na spotkaniu zostanie poruszony temat festiwalu, mundurów, składek, nocki z 20 grudnia na 21 oraz obozów. Odpowiem również wtedy na wszystkie Państwa pytania. W miarę możliwości proszę o obecność.
Druzynowy 12DH Pioruny
ćw. Filip PIechocki

Czuwaj!
Poniżej znajdą Państwo zgodę na przynależność dziecka do ZHP i tym samym do 12 DH Pioruny. Gdy pociecha lub Państwo dostarczycie do nas zgodę, Państwa latorośl tym samym zostanie wpisana do rejestru tzw. Ewidencji Drużyny. Od tego momentu będą obowiązywały składki członkowskie, które wynoszą 48 zł rocznie, a raczej 12 zł za kwartał (generalnie 4zł na miesiąc ), więc osoby które dołączyły do nas we wrześniu lub październiku płacą tylko 12zł. Co będzie finansowane ze składek? Przede wszystkim ubezpieczenie dziecka, jak i również różne materiały do prowadzenia zbiórek i ewentualne przejazdy na imprezy hufcowe (gdy będą na to dostępne środki). Poza tymdzięki tym pieniążkom funkcjonujemy ZHP i jego ośrodki kolonijne i obozowe. Na koniec zostawiłem jeszcze jedną kwestię. Wielu z Państwa pyta o umundurowanie. Naprawdę nie ma z tym pośpiechu! Lepiej, aby dziecko było w 100% pewne, że chce być harcerką lub harcerzem i Państwo mieli świadomość, że te pieniądze nie zostaną zmarnowane. Na tej zakładce, poniżej - znajdą Państwo dokładną rozpiskę. Proszę pamiętać, aby zanim Państwo postanową zamówić mundur skontaktować się ze mną. Będziemy je zamawiać w internetowej składnicy harcerskiej i tylko gdy zbierze się większa grupa, ponieważ pozwoli nam to zmniejszyć koszty przesyłki, które wtedy zostaną podzielone między zamawiąjących. 

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z drużynowym. 

P.S. Na koniec mam jeszcze jedną prośbę. W miarę możliwości prosze kilka dni przed każdą zbiórką zaglądać na tę stronę (W zakładkę ogłosznia duszharcerskie lub tą.), gdyż będę umieszczał na niej informacje odnośnie tego co w najbliższym czasie będziemy robić i co trzeba przynieść.

Pobierz pliki


Czuwaj! Dziękuję Państwu serdecznie za roczną, owocną współpracę. Zgodnie z zapowiedzią z ostatniego zebrania, z dniem 22 czerwca ustąpiłem ze swojej funkcji drużynowego, którą przejął druh ćwik Filip Piechocki. Odtąd wszystkie sprawy organizacyjne proszę kierować do niego. Jestem pewien, że druh Filip będzie z obowiązków wywiązywał się lepiej niż ja i będą Państwo usatysfakcjonowani jego pracą. Tym bardziej, że z funkcji przybocznego wywiązywał się wzorowo. Z harcerskim pozdrowieniem i wyrazami szacunku

ćwik Jędrzej Wiącek


Kiedy Państwa dziecko postanowi wkroczyć na swoją harcerską drogę - jego nieodzownym towarzyszem będzie mundur.


Oto spis i koszty munduru:


LEGENDA:


(I) - umundurowanie obowiązkowe
(II) - umundurowanie dodatkowe wiosenno-letnie

(III) - umundurowanie dodatkowe jesienno-zimowe


Żeński (Szary)


- Bluza mundurowa ZHP 81 zł (I)

- Rogatywka ZHP 29 zł (I)

- Chusta harcerska, czerwona 5,4 zł (I)

- Pagony: czerwony i czarny * 2,5 zł (I)

- Lilijka ZHP 4 zł (I)

- Sznur harcerski szary 2,5 zł (I)

Pierścień harcerski, pleciony, czarny 4 zł (I)

Pas harcerski ZHP, parciany, czarny 45 mm 18,5 zł (I)

Koniczynka haftowana WAGGGS 3 zł (I)

- Szczytnik Hufiec Głogów 1 zł (I)


- Spódnica ZHP 51 zł (II)

- Getry czarne z czerwonymi paskami 7,9 zł (II)

- Wywijki czarne 4,9 zł (II)


- Własne ,czarne spodnie (III)MĘSKI (Zielony)


- Bluza mundurowa ZHP 81 zł (I)
- Rogatywka ZHP 29 zł (I)
- Chusta harcerska, czerwona 5,4 zł (I)
- Pagony: czerwony i czarny * 2,5 zł (I)
- Lilijka ZHP 4 zł (I)
- Sznur harcerski szary 2,5 zł (I)
- Pierścień harcerski, pleciony, czarny 4 zł (I)
- Pas harcerski ZHP, parciany, czarny 45 mm 18,5 zł (I)
- Lilijka haftowana WOSM  3 zł (I)
- Szczytnik Hufiec Głogów 1 zł (I)

- Spodenki ZHP 63 zł (II)
- Getry czarne z czerwonymi paskami 7,9 zł (II)
- Wywijki czarne 4,9 zł (II)

- Własne ,czarne spodnie (III)


Możliwe jest np. noszenie przy pasie własnej finki zarówno przez harcerki jak i harcerzy.


* W WGL.PL możliwe jest zamawianie pary pagonów tylko w jednym kolorze. W tym celu mundury zamawia się parami, aby osoby zamawiające mogły wymienić się jednym.


W celu zamówienia munduru trzeba dostarczyć pieniądze do Kadry drużyny i wysłać rozmiary (Dostępne na stronie WGL.PL) na e-mail: filip.piechocki@wp.pl


ZBLIŻA SIĘ CZAS WAKACJI!


Wakacyjny obóz jest to jedno z najlepszych i najważniejszych przeżyć harcerskich. Nadchodzi czas, gdy trzeba podjąć decyzję na temat owych wakacyjnych planów. Mamy dla państwa propozycję


Zarówno na turnusie II-gim i III-cim będą obecni członkowie Kadry Drużyny tzn.II Turnus

- Jędrzej Wiącek (drużynowy, wychowawca obozowy)

- Elżbieta Fornalska (Przyboczna)


III Turnus

- Filip Piechocki (Przyboczny)

- Elżbieta Fornalska (Przyboczna)


Dlatego polecamy Państwa wyborowi owe turnusy, gdyż Turnus I w większości składa się z osób będących poza harcerstwem.


Gdy Państwo dokonają wyboru turnusu - proszę o wiadomość na adres 12dhpioruny@gmail.com zawierającą:


- Nr wybranego turnusu

- Imię i naziwsko dziecka

- Imiona rodziców

- Telefon kontaktowy


Proszę o podjęcie decyzji do 13.04.13 (Dopuszczalne jest oczywiście zdeklarowanie się później, ale rodzi to komplikacje :) )

Państwa zgłoszenia są neizbędne do pobrania odpowiedniej ilości Kart Obozowych, które zostaną Państwu przekazane na specjalnym spotkaniu informacyjnym.


Witam Państwa. Poniżej znajduje się obowiązkowa zgoda wraz z najistotniejszymi informacjami nt. piątkowego Dnia Myśli Braterskiej. W razie jakichkolwiek wątpliwości - proszę dzwonić na numer 603 397 651. Prosiłbym o telefony w godzinach wieczornych, ponieważ przygotowując się do matury, długie, bite godziny spędzam w szkole. 

Pobierz plikiKreator www - przetestuj za darmo